WYDARZENIE

Rewolucyjne zmiany nadchodzą w Mazowszu!

Na początek nowy herb klubu, ale najpierw opowiemy Wam historię powstania pierwszego loga w 2002 roku.

Członek naszego klubu Marek Bogucki oraz jego koledzy Piotr Wąsowski, Eugeniusz Morawski i projektant starego loga Wojtek Roszkowski omówili, jak będzie miał wyglądać herb oraz z czym się kojarzyć. Ostatecznie znalazły się na nim najważniejsze elementy łączące klub i stolicę. Syrenka Warszawska będąca herbem Warszawy, rok powstania klubu oraz stołeczne barwy, z którymi również utożsamia się MKSN Mazowsze, czyli żółty i czerwony. Stare logo przechodzi do historii razem ze związanymi z nim wspomnieniami, rekordami, sukcesami i porażkami. Wielu byłych i aktualnych sportowców tworzących klub MKSN Mazowsze Warszawa z pewnością będą miło wspominać te minione dwie dekady istnienia klubu.

W imieniu członków zarządu jesteśmy Wam dozgonnie wdzięczni i mamy nadzieję, że dalej z dumą będziecie razem z nami rozwijać klub!

Pan Prezes Tomasz Morawski, inicjator zmian w MKSN Mazowsze: „Zmiana herbu jest pierwszym i najważniejszym krokiem w chęci zmian na lepsze w naszym Klubie. Kluczowe będzie dla nas dążenie do: rozwoju organizacji, osiągania coraz lepszych rezultatów oraz wyznaczania ambitniejszych celów.

Stare logo było z Nami przez 20 lat, dlatego zdecydowaliśmy się na modernizację, zachowując pewne elementy wpisane w tradycję klubową. Nowy Herb został dostosowany do nowoczesnych standardów technologicznych, ale zadbaliśmy o pozostawienie: kształtu herbu, dużych liter z nazwą klubu oraz Syrenki, która jest symbolem Warszawy.

Kończąc, chcę podziękować panu Markowi Piechockiemu za przygotowanie naszego nowego Herbu.”

You might also like